| CPER3231-101MC - CODACA - FIXED IND 100UH 25A 11 MOHM TH | |
| Tip | Wirewound |
| Çekirdek Madde | Metal Composite |
| Endüktans | 100 µH |
| Tolerans | ±20% |
| Akım Değeri (Amper) | 25 A |
| Bariyer Akım | 23A |
| Koruma | Shielded |
| DC Direnci (DCR) | 11mOhm Max |
| Frekans Kalite Faktörü | - |
| Parazitlik Öz Direnci | - |
| Değerleri | - |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 125°C |
| Bobin Öz Direnç Test Frekansı | 100 kHz |
| Özellikler | Round Wire, Fe-Si Low Core Loss |
| Montaj Tipi | Through Hole |
| Paket / Kılıf | Vertical, 4 PC Pin |
| Tedarikçi Paketleme | - |
| Boyut / Ölçü | 1.291" L x 1.220" W (32.80mm x 31.00mm) |
| Yükseklik - Oturma Alanı (Maks) | 1.161" (29.50mm) |