| 0906-0-15-20-76-14-11-0 - MILL-MAX MANUFACTURING CORP. - CONTACT SPRING LOADED T/H GOLD | |
| Kontak Tipi | Sleeve & Plunger (Pogo Pins) |
| Montaj Tipi | Through Hole |
| Maksimum Çalışma Yüksekliği | 0.137" (3.48mm) |
| Önerilen Çalışma Yüksekliği | 0.118" (3.00mm) |
| Minimum Çalışma Yüksekliği | 0.098" (2.50mm) |
| Alt Taban Yerleşim Ölçüsü | Circular - 0.072" (1.83mm) (TH) |
| İşletim Gücü - Başlangıç | 15gf |
| Çalışma Gücü - Ara Basınç | 60gf |
| Piston Boyutu | 0.042" (1.07mm) Dia |
| Özellikler | - |
| Eşleşme döngüsü | 1000000 |
| Kontak Malzemesi | Brass Alloy |
| Kontak Kaplama | Gold |
| Kontak Kaplama Kalınlığı | 20.0µin (0.51µm) |
| Akım Değeri (Amper) | 2A |