| 0428192234 - MOLEX - CONN HEADER VERT 2POS 10MM | |
| Paketleme | Tray |
| Özellikler | Board Lock |
| Konektör Tipi | Header |
| Voltaj Değeri | - |
| Akım Değeri (Amper) | - |
| Montaj Tipi | Through Hole |
| Pozisyon Sayısı | 2 |
| Sıra Sayısı | 1 |
| Biçim | Board to Cable/Wire |
| Çalışma Sıcaklığı | - |
| Kontak Tipi | Male Blade |
| Bağlama Tipi | Locking Ramp |
| Yüklü Pozisyon Sayısı | All |
| Bağlantı Ucu | Solder |
| IP Koruma Sınıfı | - |
| Materyal Yanıcılık Derecesi | UL94 V-0 |
| Kontak Materyali | Copper Zirconium Alloy |
| İzolasyon Rengi | Black |
| Aralık - Eş Parça | 0.394" (10.00mm) |
| Kontak Kaplama - Eş Parça | Silver |
| Kontak Kaplama Kalınlığı - Eş Parça | 100.0µin (2.54µm) |
| Kontak Kaplama - Post | Tin |
| Kontak Şekli | Rectangular |
| Kontak Uzunluğu - Post | 0.201" (5.11mm) |
| İzolasyon Yüksekliği | 0.827" (21.00mm) |
| Çevreleme | Shrouded - 4 Wall |
| Toplam Kontak Uzunluğu | - |
| İzolasyon Malzemesi | Polyamide (PA46), Nylon 4/6, Glass Filled |
| Sıra Aralığı - Eş Parça | - |
| Kontak Uzunluğu - Eş Parça | - |