| 0353630660 - MOLEX - CONN HEADER R/A 6POS 2MM | |
| Paketleme | Bulk |
| Özellikler | - |
| Konektör Tipi | Header |
| Voltaj Değeri | - |
| Akım Değeri (Amper) | - |
| Montaj Tipi | Through Hole, Right Angle |
| Pozisyon Sayısı | 6 |
| Sıra Sayısı | 1 |
| Biçim | Board to Cable/Wire |
| Çalışma Sıcaklığı | - |
| Kontak Tipi | Male Pin |
| Bağlama Tipi | Locking Ramp |
| Yüklü Pozisyon Sayısı | All |
| Bağlantı Ucu | Kinked Pin, Solder |
| IP Koruma Sınıfı | - |
| Materyal Yanıcılık Derecesi | UL94 V-0 |
| Kontak Materyali | Brass |
| İzolasyon Rengi | Natural |
| Aralık - Eş Parça | 0.079" (2.00mm) |
| Kontak Kaplama - Eş Parça | Tin |
| Kontak Kaplama Kalınlığı - Eş Parça | 78.7µin (2.00µm) |
| Kontak Kaplama - Post | Tin |
| Kontak Şekli | Square |
| Kontak Uzunluğu - Post | 0.126" (3.20mm) |
| İzolasyon Yüksekliği | 0.217" (5.51mm) |
| Çevreleme | Shrouded - 4 Wall |
| Toplam Kontak Uzunluğu | - |
| İzolasyon Malzemesi | Polyamide (PA), Nylon |
| Sıra Aralığı - Eş Parça | - |
| Kontak Uzunluğu - Eş Parça | 0.145" (3.70mm) |