| MTMM-105-02-T-D-000 - SAMTEC INC. - CONN HEADER VERT 10POS 2MM | |
| Paketleme | Bulk |
| Özellikler | - |
| Konektör Tipi | Header, Cuttable |
| Voltaj Değeri | - |
| Akım Değeri (Amper) | 3A |
| Montaj Tipi | Through Hole |
| Pozisyon Sayısı | 10 |
| Sıra Sayısı | 2 |
| Biçim | Board to Board or Cable |
| Çalışma Sıcaklığı | -55°C ~ 105°C |
| Kontak Tipi | Male Pin |
| Bağlama Tipi | Push-Pull |
| Yüklü Pozisyon Sayısı | All |
| Bağlantı Ucu | Solder |
| IP Koruma Sınıfı | - |
| Materyal Yanıcılık Derecesi | UL94 V-0 |
| Kontak Materyali | Phosphor Bronze |
| İzolasyon Rengi | Black |
| Aralık - Eş Parça | 0.079" (2.00mm) |
| Kontak Kaplama - Eş Parça | Tin |
| Kontak Kaplama Kalınlığı - Eş Parça | - |
| Kontak Kaplama - Post | Tin |
| Kontak Şekli | Square |
| Kontak Uzunluğu - Post | - |
| İzolasyon Yüksekliği | 0.059" (1.50mm) |
| Çevreleme | Unshrouded |
| Toplam Kontak Uzunluğu | 0.255" (6.48mm) |
| İzolasyon Malzemesi | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Sıra Aralığı - Eş Parça | 0.079" (2.00mm) |
| Kontak Uzunluğu - Eş Parça | - |