| 106-M2-P30-1A - E-T-A - CIR BRKR THRM 1A 250VAC 48VDC | |
| Montaj Tipi | Panel Mount |
| Kesici Tipi | Thermal |
| Akım Değeri (Amper) | 1A |
| Gerilim Değeri - AC | 240 V |
| Gerilim Değeri - DC | 48 V |
| Akrüatör Tipi | Push to Reset |
| Kutup Sayısı | 1 |
| Aydınlatma | - |
| Aydınlatma Gerilimi (Nominal) | - |
| Uygunluk Onayı | CE, CSA C22.2 No 235, GB 17701, IEC 60934, UL1077 |