C1825C684KARACTU
0.68 µF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R 1825 (4564 Metric)
HIZLI
GÖNDERİ
Resimler temsilidir Ürün özellikleri için lütfen ürün açıklamalarını kontrol ediniz
0.68 µF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R 1825 (4564 Metric) - 1
ÜRETİCİ KODU : C1825C684KARACTU KOPYALA
ÜRETİCİ : KEMET KOPYALA
TEDARİK SÜRESİ : 1 - 3 İş Günü
PAKETLEME TİPİ : Cut Tape (CT)
STOK DURUMU : STOKTA VAR
TEDARİK SÜRESİ 1 - 3 İŞ GÜNÜ
141,20 TL
10
50
100
500
Yüksek Adetli Alımlarınız İçin Lütfen Teklif İsteyiniz.
C1825C684KARACTU - KEMET - CAP CER 0.68UF 250V X7R 1825
Kapasitans0.68 µF
Tolerans±10%
Gerilim - Anma250V
Sıcaklık KatsayısıX7R
Çalışma Sıcaklığı-55°C ~ 125°C
Özellikler-
Değerleri-
UygulamalarGeneral Purpose
Hata Oranı-
Montaj TipiSurface Mount, MLCC
Paket / Kılıf1825 (4564 Metric)
Boyut / Ölçü0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Yükseklik - Oturma Alanı (Maks)-
Kalınlık (Maks)0.057" (1.45mm)