| B72220S0301K551 - TDK - VARISTOR 470V 8KA DISC 20MM | |
| Maksimum AC Volt | 300 V |
| Maksimum DC Volt | 385 V |
| Minumum Varistör Gerilimi | 423 V |
| Varistör Gerilim Tipi | 470 V |
| Maksimum Varistör Gerilimi | 517 V |
| Dalgalanma Akımı | 8 kA |
| Enerji | 173J |
| Devre Sayısı | 1 |
| Frekans Kapasitansı | 780 pF @ 1 kHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Derece | - |
| Kalifikasyon | - |
| Montaj Tipi | Through Hole |
| Paket / Kılıf | Disc 20mm |