| ACTL3CR3V - PANASONIC ELECTRIC WORKS - RELAY AUTOMOTIVE SPSTX2 40A 12V | |
| Bobin Tipi | Non Latching |
| Bobin Akımı | 53.3 mA |
| Bobin Gerilimi | 12VDC |
| Bağlantı Formu | SPST-NO (DM) (1 Form U) |
| Kontak Değeri (Akım) | 40 A |
| Anahtarlama Gerilimi | 14VDC - Nom |
| Çalışması Gereken Gerilim | 6.5 VDC |
| Serbest Bırakılması Gereken Gerilim | 0.5 VDC |
| Çalışma Zamanı | 10 ms |
| Serbest Bırakma Zamanı | 10 ms |
| Özellikler | Sealed - Flux Protection |
| Montaj Tipi | Through Hole |
| Bağlantı Şekli | PC Pin |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 110°C |