| ASPI-4020S-150M-T - ABRACON LLC - FIXED IND 15UH 770MA 230 MOHM | |
| Tip | Drum Core, Wirewound |
| Çekirdek Madde | Ferrite |
| Endüktans | 15 µH |
| Tolerans | ±20% |
| Akım Değeri (Amper) | 770 mA |
| Bariyer Akım | 1.35A |
| Koruma | Shielded |
| DC Direnci (DCR) | 230mOhm |
| Frekans Kalite Faktörü | - |
| Parazitlik Öz Direnci | 24MHz |
| Değerleri | - |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 125°C |
| Bobin Öz Direnç Test Frekansı | 100 kHz |
| Montaj Tipi | Surface Mount |
| Paket / Kılıf | Nonstandard |
| Tedarikçi Paketleme | - |
| Boyut / Ölçü | 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm) |
| Yükseklik - Oturma Alanı (Maks) | 0.079" (2.00mm) |