| AQH2223 - PANASONIC ELECTRIC WORKS - SSR RELAY SPST-NO 900MA 0-600V | |
| Montaj Tipi | Through Hole |
| Röle Tipi | Photo-Coupled Relay (Photorelay) |
| Devre | SPST-NO (1 Form A) |
| Çıkış Tipi | AC |
| Gerilim - Giriş | 1.21VDC |
| Gerilim - Yükleme | 0 V ~ 600 V |
| Yük Akımı | 900 mA |
| Bağlantı Şekli | PC Pin |
| Çalışma Sıcaklığı | -30°C ~ 85°C |
| Paket / Kılıf | 8-DIP (0.300", 7.62mm), 7 Leads |
| Tedarikçi Paketleme | 8-DIP |
| Uygunluk Onayı | cURus, VDE |
| Derece | - |
| Kalifikasyon | - |