| APHHS1005SURCK - KINGBRIGHT - LED RED CLEAR CHIP SMD | |
| Renk | Red |
| Konfigürasyon | Standard |
| Lens Rengi | Colorless |
| Lens Şeffaflığı | Clear |
| Milicandela Değerlendirme | 70mcd |
| Lens Stili | Rectangle with Flat Top |
| Lens Boyutu | 0.80mm x 0.50mm |
| Gerilim - İleri (Vf) (Tip) | 1.95V |
| Akım - Test | 20mA |
| Görüş Açısı | 120° |
| Montaj Tipi | Surface Mount |
| Dalga Boyu - Baskın | 630nm |
| Dalga Boyu - Tepe Noktası | 645nm |
| Özellikler | - |
| Paket / Kılıf | 0402 (1005 Metric) |
| Tedarikçi Paketleme | Chip LED |
| Boyut / Ölçü | 1.00mm L x 0.50mm W |
| Yükseklik ( Maksimum ) | 0.60mm |