NTF3055-100T1G
N-Channel 60 V 3A (Ta) 1.3W (Ta) Surface Mount SOT-223 (TO-261)
Resimler temsilidir Ürün özellikleri için lütfen ürün açıklamalarını kontrol ediniz
N-Channel 60 V 3A (Ta) 1.3W (Ta) Surface Mount SOT-223 (TO-261) - 1
ÜRETİCİ KODU : NTF3055-100T1G KOPYALA
ÜRETİCİ : onsemi KOPYALA
TEDARİKÇİ KODU : NTF3055-100T1GOSCT-ND KOPYALA
TEDARİKÇİ : Digi-KEY Electronics
TEDARİK SÜRESİ : 7 - 10 İş Günü
PAKETLEME TİPİ : Cut Tape (CT)
STOK DURUMU : 3139 Adet (Yurt Dışı Stok!)
Yurt Dışından Kargo ve Gümrük Dahil
Yurt dışından Elektronik Komponent
TESLİMAT SÜRESİ 7 - 10 İŞ GÜNÜ
Tedarik Süresi
105,54 TL
10
100
500
Yüksek Adetli Alımlarınız İçin Lütfen Teklif İsteyiniz.
NTF3055-100T1G - ONSEMI - MOSFET N-CH 60V 3A SOT223
FET TipiN-Channel
TeknolojiMOSFET (Metal Oxide)
Drain Source Gerilimi (Vdss)60 V
Sürekli Drain Akımı (Id) @ 25°C3A (Ta)
Maksimum Sürüş Gerilimi10V
Maksimum Açık Drain Source direnci - (Maks) @ Id, Vgs110mOhm @ 1.5A, 10V
Vgs(th) (Maks) @ Id4V @ 250µA
Maksimum Kapı Şarjı (Qg) @ Vgs22 nC @ 10 V
Maksimum Gain Source Gerilimi±20V
Maksimum Giriş Kapasitansı (Ciss) @ Vds455 pF @ 25 V
FET Özelliği-
Güç Tüketimi (Maks.)1.3W (Ta)
Çalışma Sıcaklığı-55°C ~ 175°C (TJ)