SST26VF032BA-104I/SM
FLASH Memory IC 32Mbit SPI - Quad I/O 104 MHz 8-SOIJ
Resimler temsilidir Ürün özellikleri için lütfen ürün açıklamalarını kontrol ediniz
FLASH Memory IC 32Mbit SPI - Quad I/O 104 MHz 8-SOIJ - 1
FLASH Memory IC 32Mbit SPI - Quad I/O 104 MHz 8-SOIJ - 2
ÜRETİCİ KODU : SST26VF032BA-104I/SM KOPYALA
ÜRETİCİ : Microchip Technology KOPYALA
TEDARİKÇİ KODU : SST26VF032BA-104I/SM-ND KOPYALA
TEDARİKÇİ : Digi-KEY Electronics
TEDARİK SÜRESİ : 7 - 10 İş Günü
PAKETLEME TİPİ : Tube
STOK DURUMU : 1894 Adet (Yurt Dışı Stok!)
Stoklara Giriş Tarihi: 7 - 10
136,14 TL
25
Yüksek Adetli Alımlarınız İçin Lütfen Teklif İsteyiniz.
SST26VF032BA-104I/SM - MICROCHIP TECHNOLOGY - IC FLASH 32MBIT SPI/QUAD 8SOIJ
PaketlemeTube
Paket / Kılıf8-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
Montaj TipiSurface Mount
Bellek Boyutu32Mbit
Bellek TipiNon-Volatile
Çalışma Sıcaklığı-40°C ~ 85°C (TA)
Gerilim - Besleme2.7V ~ 3.6V
TeknolojiFLASH
Saat Frekansı104 MHz