| STPS2L25U - STMICROELECTRONICS - DIODE SCHOTTKY 25V 2A SMB | |
| Paketleme | Cut Tape (CT) |
| Paket / Kılıf | DO-214AA, SMB |
| Montaj Tipi | Surface Mount |
| Hız | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Teknoloji | Schottky |
| Kapasitans @ Vr, F | - |
| Ortalam Doğrultma Akımı (Io) | 2A |
| Tedarikçi Paketleme | SMB |
| Çalışma sıcaklığı - Bağlantı | 150°C (Max) |
| Maksimum Ters DC Gerilimi(Vr) | 25 V |
| Maksimum İleri Geçiş Gerilimi (Vf) (Max) @ If | 450 mV @ 2 A |
| Ters Kaçak Akımı @ Vr | 90 µA @ 25 V |