| CY15B128Q-SXA - INFINEON TECHNOLOGIES - IC FRAM 128KBIT SPI 40MHZ 8SOIC | |
| Digi-Key Programlanabilir | Not Verified |
| Bellek Tipi | Non-Volatile |
| Bellek Formatı | FRAM |
| Teknoloji | FRAM (Ferroelectric RAM) |
| Bellek Boyutu | 128Kbit |
| Bellek Organizasyonu | 16K x 8 |
| Bellek Arayüzü | SPI |
| Saat Frekansı | 40 MHz |
| Yazma Döngüsü Süresi - Word, Sayfa | - |
| Gerilim - Besleme | 2V ~ 3.6V |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Montaj Tipi | Surface Mount |
| Paket / Kılıf | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Tedarikçi Paketleme | 8-SOIC |