| 21033192401 - HARTING - CONN PLUG FMALE 4POS GOLD SCREW | |
| Konnektör Tipi | Plug, Female Sockets |
| Pozisyon Sayısı | 4 |
| İç Yuva Boyutu | M12-4 |
| İç Yuva Boyutu / MIL | - |
| Montaj Tipi | Free Hanging (In-Line) |
| Montaj Özelliği | - |
| Bağlantı Ucu | Screw |
| Bağlama Tipi | Threaded |
| Oryantasyon | A |
| Birincil Materyal | Metal |
| Yuva Materyali | Zinc Die Cast |
| Yuva Kaplaması | - |
| Kontak Kaplama - Eş Parça | Gold |
| Renk | Black, Silver |
| IP Koruma Sınıfı | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Malzeme Yanıcılık Derecesi | - |
| Özellikler | Backshell, Coupling Nut |
| Koruma | Unshielded |
| Akım Değeri (Amper) | 7.5A |
| Gerilim Değeri | 250V |
| Kablo Açıklığı | 0.157" ~ 0.315" (4.00mm ~ 8.00mm) |
| Çalışma Sıcaklığı | -30°C ~ 85°C |