| GCM21A5C2E101JX01D - MURATA ELECTRONICS - SERAMİK KAPASİTÖR / KONDANSATÖR | |
| Paketleme | Cut Tape (CT) |
| Hata Payı / Tolerans | ±5% |
| Bacak Stili | - |
| Özellikler | - |
| Gerilim - Anma Değeri | 250V |
| Paket / Kılıf | 0805 (2012 Metrik) |
| Sıcaklık Katsayısı | C0G, NP0 |
| Ölçü / Boyut | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Montaj Tipi | Yüzey Montaj, MLCC |
| Çalışma Sıcaklığı | -55°C ~ 125°C |
| Uygulama Alanı | Otomotiv |
| Bacak Aralığı | - |
| Derecelendirme | AEC-Q200 |
| Yükseklik | - |
| Kalınlık (Maks) | 0.039" (1.00mm) |
| Hata Oranı | - |
| Kapasite | 100 pF |