| AP3015KTR-G1 - DIODES INCORPORATED - IC REG BOOST ADJ 300MA SOT23-5 | |
| Paketleme | Cut Tape (CT) |
| Paket / Kılıf | SC-74A, SOT-753 |
| Çıkış Tipi | Adjustable |
| Montaj Tipi | Surface Mount |
| Çıktı Sayısı | 1 |
| Function | Step-Up |
| Akım - Çıkış | 300mA (Switch) |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Çıkış Konfigürasyonu | Positive |
| Frekans - Anahtarlama | 150kHz |
| Gerilim - Giriş (Maks) | 12V |
| Topoloji | Boost |
| Tedarikçi Paketleme | SOT-23-5 |
| Synchronous Rectifier | No |
| Gerilim - Çıkış (Maks) | 34V |
| Voltage - Input (Min) | 1.2V |
| Gerilim - Çıkış (Min/Sabit) | 1.23V |