| LM2587S-12/NOPB - TEXAS INSTRUMENTS - IC REG BST FLYBACK 12V 5A TO263 | |
| Fonksiyon | Step-Up, Step-Up/Step-Down |
| Çıkış Konfigürasyonu | Positive |
| Topoloji | Boost, Flyback, Forward Converter |
| Çıkış Tipi | Fixed |
| Çıktı Sayısı | 1 |
| Gerilim - Giriş (Minimum) | 4V |
| Gerilim - Giriş (Maks) | 40V |
| Gerilim - Çıkış (Min/Sabit) | 12V |
| Gerilim - Çıkış (Maks) | - |
| Akım - Çıkış | 5A (Switch) |
| Frekans - Anahtarlama | 100kHz |
| Senkron Doğrultucu | No |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Montaj Tipi | Surface Mount |
| Paket / Kılıf | TO-263-6, D2PAK (5 Leads + Tab), TO-263BA |
| Tedarikçi Paketleme | TO-263 (DDPAK-5) |