| 2SA1015-B - SHENZHEN SLKORMICRO SEMICON CO., LTD. - PNP 50V 150MA 400MW TO-92 | |
| Transistör Tipi | PNP |
| Akım - Kollektör (Ic) (Maks) | 150 mA |
| Maksimum Kollektör Emiter Geçiş Gerilimi | 50 V |
| Maksimum Saturasyon Gerilimi - Maks @ Ib, Ic | 300mV @ 10mA, 100mA |
| Maksimum Kollektör Kesim Akımı | 100nA |
| DC Akım Kazancı (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 200 @ 2mA, 6V |
| Güç - Maks. | 400 mW |
| Frekans Geçişi | 80MHz |
| Çalışma Sıcaklığı | 125°C (TJ) |
| Derece | - |
| Kalifikasyon | - |
| Montaj Tipi | Through Hole |
| Paket / Kılıf | TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) |
| Tedarikçi Paketleme | TO-92 |