| AZ2100-1AE-6DE - AMERICAN ZETTLER - RELAY GEN PURPOSE SPST 40A 6V | |
| Montaj Tipi | Through Hole |
| Bobin Gerilimi | 6VDC |
| Bağlantı Formu | SPST-NO (1 Form A) |
| Kontak Değeri (Akım) | 40 A |
| Anahtarlama Gerilimi | 300VAC, 30VDC - Max |
| Yük - Maksimum Anahtarlama | 12000VA, 1200W |
| Bobin Akımı | 150 mA |
| Bobin Tipi | Non Latching |
| Özellikler | - |
| Bağlantı Şekli | PC Pin, Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| Sızdırmazlık Derecesi | Sealed - Fully |
| Bobin İzolasyonu | Class B |
| Çalışması Gereken Gerilim | 4.5 VDC |
| Serbest Bırakılması Gereken Gerilim | 0.6 VDC |
| Çalışma Zamanı | 15 ms |
| Serbest Bırakma Zamanı | 10 ms |
| Çalışma Sıcaklığı | -55°C ~ 85°C |
| Kontak Malzemesi | Silver Tin Oxide (AgSnO) |
| Uygunluk Onayı | cURus, VDE |
| Röle Tipi | General Purpose |
| Derece | - |
| Kalifikasyon | - |